Amsterdamse Bos | Ga naar de homepage
Pad tot huidige pagina

Vroege Vogel Vaart

Tickets

Vroege Vogel Vaart

Omschrijving

De wereld is nog stil. Een lichte mist trekt op over het water. Een orkest van vogelzang.

Stap aan boord en vaar mee door het Amsterdamse Bos terwijl het langzaam ontwaakt. Vanaf het water zie je het Bos van een heel andere kant: reigers die roerloos langs de oever staan, een ijsvogel die als een blauwe flits over het water schiet, of een dodaars die zich even laat zien tussen het riet.

De Vroege Vogel Vaarten zijn een rustgevende manier om de BioBlitz te beleven. Heb je zin in een bijzondere ochtend? Stap aan boord!

Toegang

€10,- p.p.

Locatie

Parkeerplaats duizendmeterweg aan de Kleine Speelweide. Zie onderaan de pagina instructies

Data

14 juni 2026, 8.30 - 10.00 uur
28 juni 2026, 8.30 - 10.00 uur
12 juli 2026, 8.30 - 10.00 uur
26 juli 2026, 8.30 - 10.00 uur
9 augustus 2026, 8.30 - 10.00 uur
23 augustus 2026, 8.30 - 10.00 uur

Meer informatie

Let op: Selecteer eerst de gewenste datum in de ticketing widget.

Liever de Fluistervink afhuren voor een bedrijfsuitje of familiefeest? Neem contact op met Koos via deboswinkel@amsterdam.nl. Een privétocht voor maximaal 30 personen kost €450.

Let op! Gekochte tickets kunnen niet geannuleerd worden en er is geen mogelijkheid om een ticket te verschuiven naar een andere datum. Dit is ongeacht de weersomstandigheden.

Let op: tijdelijke opstaplocatie Kleine Speelweide
Van 15 tot en met 30 augustus vertrekken alle rondvaarten van de Fluistervink vanaf de Kleine Speelweide. Auto's kunnen parkeren op parkeerplaats Duizendmeterweg, aan de Kleine Speelweide.

Van 20 tot en met 30 augustus is de Bosbaanweg afgesloten voor alle verkeer. Rijd dan via de Nieuwe Meerlaan in de richting van de Bosbaan. Ter hoogte van P Meerzicht volgt u de instructies van de verkeersregelaars.

Website

Route naar de opstaplocatie (Google Maps)

Tickets