Voedselbos en Vogeleiland wandeling
Voedselbos en Vogeleiland wandeling
24 januari 2026, 10.00 - 12.30 uur
Omschrijving
Ben je al bekend met het Voedselbos of Vogeleiland? Beide zijn unieke natuurgebiedjes die een indrukwekkende biodiversiteit herbergen en essentieel zijn voor ons ecosysteem. Verken de betovering van het Voedselbos en Vogeleiland met onze deskundige gids en ontdek de verborgen schoonheden van deze bijzondere natuurgebieden in het Amsterdamse Bos.
Onze wandeling begint bij het Voedselbos, waar je alles leert over de werking en bijzonderheden van dit bijzondere ecosysteem. Vervolgens vervolgen we onze route naar het Vogeleiland, een natuurtuin die een prachtig overzicht biedt van de Nederlandse flora en kleine landschappen.
De tocht is ongeveer 2 tot 3 kilometer lang en duurt zo’n 2 uur. Trek stevige schoenen aan die tegen een beetje modder kunnen!
De minimale leeftijd voor deze wandeling is 18 jaar. Als je de wandeling ook met kinderen wilt maken, neem dan vooraf contact op met de Boswinkel. We kijken ernaar uit je te verwelkomen!
Let op! Honden zijn niet toegestaan bij deze excursie.
Toegang
Gratis, aanmelden via deboswinkel@amsterdam.nl
Locatie
Denksport Doolhof bij het Voedselbos
Meer informatie
Deze excursie wordt gratis aangeboden. Meld je aan via deboswinkel@amsterdam.nl. Ben je verhinderd? Laat het ons dan even weten.
